Син олімпійського чемпіона поповнив полтавську колекцію гир
21 жовтня, 16:30

Найбільша в Україні колекція гир поповнилася. Син дворазового олімпійського чемпіона Леоніда Жаботинського приїхав до Полтави аби подарувати 32-кілограмову гирю свого батька Олегу Морозу.

"Коли я вчора приїхав і побачив цю велетенську колекцію цих гир з часів царської Росії, Шемякіна, я був дуже вражений", — говорить Руслан Жаботинський.

Так про найбільшу в Україні колекцію гир Олега Мороза говорить син дворазового абсолютного олімпійського чемпіона з важкої атлетики в суперважкій ваговій категорії Леоніда Жаботинського. Він приїхав до Полтави із Запоріжжя, аби подарувати заслуженому тренеру України 32-кілограмову гирю свого батька, яку він брав із собою в армію.

"Він просто пішов і сказав: я в армію без гир не піду. І взяв із собою дві гирі та сказав свою знамениту фразу: "Штангіст без гирі, що десантник без парашута", — каже Руслан Жаботинський.

Сам же власник колекції дуже радий такому подарунку.

"Він цю гирю возив із 17 років й до останніх днів свого життя. За цей час він став чотириразовим чемпіоном світу, дворазовим олімпійським чемпіоном. І, звичайно, ця гиря несе в собі таку енергетику дуже велику. І тому, навіть коли мої спортсмени просто доторкнуться до цієї гирі, то будуть результати, будуть рекорди", — говорить Олег Мороз.

За понад 16 років Олег Мороз зібрав колекцію гир за період від царя Івана Грозного до сучасності. Їхня загальна вага перевищує дві тонни.

Інна Оленич, Максим Страшко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.