Полтавці виграли Кубок України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху
09 листопада, 16:05

З 5 по 8 листопада у Полтаві проходили змагання за Кубок України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху. Перемогу здобула полтавська команда, яка у фінальному матчі обіграла одеситів з рахунком 3:0.

На полі полтавського стадіону "Динамо" у футбольному двобої зійшлися команди Полтави та Одеси. Вони змагалися за Кубок України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху.

Перший тайм команди завершили з рахунком 1:0. У воротах суперників відзначилися полтавські гравці.

У другому таймі господарі реалізували два штрафних удари, обігравши одеситів з рахунком 3:0.

Після фінального свистка переможців вітали як обіймами, так і медалями та кубком.

Без нагород не залишилися й одесити. Медалі за участь організатори вручили капітану команди Олександру Шийкіну. Причини поразки своєї команди він пояснює так:

"У нас були помилки воротаря. Три суттєвих помилки, на жаль".

Переможці ж теж грали не ідеально, говорить капітан полтавців Олексій Статівко.

"Особиста техніка мала б бути кращою, майстерність, у кожного були певні похибки".