Кубок України з футболу серед спортсменів з вадами слуху стартував у Полтаві
11 листопада, 14:00

Футбольні команди з чотирьох регіонів України протягом трьох днів змагатимуться за першість.

У Полтаві стартували змагання за Кубок України з футболу серед спортсменів з вадами слуху. Триватимуть вони три дні. За цей час змагатимуться між собою чотири команди: з Полтавщини, Одещини, Київщини та Івано-Франківська. За словами представника організаторів Олександра Пастушенка, раніше ці змагання проводили лише в областях, тепер вирішили зробити і в регіонах.

"Це є підготовкою до Європейських 21-х молодіжних ігор і відбіркові на Європу у Грецію", – говорить Олександр Пастушенко, представник СФГУ з футболу.

Перший матч турніру відбувся на стадіоні "Динамо". Змагалися команди Полтавської та Івано-Франківської областей. Завершився матч рахунком 2:2. Гравець полтавської команди Ігор Мухін говорить: своїм результатом сьогодні вони не дуже задоволені.

"Ми впевнені були, що виграємо. Але... Були і гольові моменти, але ми їх не використали", – розповідає Ігор Мухін, гравець полтавської команди.

За підсумками ж цього турніру буде сформовано склад збірної команди з футболу.

"Буде тренерським складом визначено основний склад збірної команди України, молодіжної збірної, яка вперше візьме участь у чемпіонаті світу серед юнаків до 21 року", – говорить Олександр Верещека, начальник Полтавського обласного центру "Інваспорт".

Закриття змагання та нагородження переможців відбудеться у неділю, 12 листопада.

Лілія Пасічник, Роман Коба, Юрій Поденко "Громадське ТБ. Полтава"