У Полтаві хлопчаки змагалися за мільйон гривень
15 квітня, 14:15

Юні спортсмени боролися за путівку до фінальної частини чемпіонату України з дворового футболу. Участь у турнірі взяли команди з Полтави та області.

У Полтаві на спортивній арені "Динамо" хлопчаки боролися за путівку до фінальної частини турніру з дворового футболу "Мільйон на стадіон". За словами одного зі співорганізаторів змагань Андрія Старікова, такі змагання у нашому місті проходять вперше.

"Зібрали сім команд із Лохвиці, Миргорода, але основну масу складають колективи з Полтави та Полтавського району. Надалі, сподіваюся, будемо збирати ще більше команд", - розпоідає співорганізатор змагань Андрій Старіков.

Самі колективи ставлять перед собою тільки завдання максимум, як і представники команди "Ворскла-Опішня". Їх тренер говорить:

"Лише місяць тому ми створили футбольний клуб, і цей турнір дасть можливість перевірити себе".

А от капітан їхньої команди зауважив, що стимулами до перемоги є призи.

"Наша ціль — виграти й отримати квитки на Лігу чемпіонів у Києві", – зауважив капітан команди "Ворскла-Опішня" Данило Макаренко.

Проте перемогти цьому колективу, та навіть потрапити до трійки призерів — не вдалося. Чемпіоном стала команда "Молодь" з Полтави. Саме цей колектив побореться восени за головний приз — мільйон на будівництво арени.

Богдан Проскуров, Ярослав Журавльов, Юрій Поденко, Poltavske.TV