ФК Полтава переграв Чорноморець і вийшов в УПЛ. ФОТО
27 травня, 22:30

Футбольний клуб "Полтава" переграв "Чорноморець" у додатковий час і став другим клубом, що поновив склад Прем'єр-ліги.

Матч-відповідь плей-оф раунду за право грати в Прем'єр-лізі став для ФК "Полтава" серйозним випробуванням. Першу гру проти "Чорноморця", що відбулася в Одесі, містяни програли, тому на рідному стадіоні потрібно було показувати максимум майстерності.

Матч видався динамічним. У першому таймі "біло-чорні" побудували гру на контратаці й, найголовніше, — не пропустили. А вже у другій половині гри проявили бійцівський характер і скористалися слабкою фізичною підготовкою суперника.

У середині тайму Анатолій Безсмертний підсилив гру в атаці, випустивши на поле Дегтярьова. І це одразу принесло свої плоди: Башлай навісив у штрафний майданчик і Максим замкнув удар головою — 1:0.

До кінця основного часу рахунок залишався незмінним. Тому командам довелося зіграти ще 30 хвилин додаткового часу. І тут "Полтаву" прорвало.

Спочатку Дегтярьов оформив "дубль", обігравши двох захисників і з розвороту доправивши м'яч у сітку.

А на старті другого екстра-тайму він пробив по воротах Новака, а захисник "моряків" Зубейко п'яткою переправив футбольний снаряд у власні ворота. 3:0 і впевнена перемога "Полтави", яка гарантувала місце в Прем'єр-лізі.

Після гри публіка шаленіла та вітала футболістів з історичною перемогою. А полтавців ще й нагородили срібними медалями Першої ліги. Сумували лише гравці "Чорноморця", з якими серйозну розмову влаштували вболівальники.