Справу за позовом відкликаного депутата Дениса Поліщука розглянуть по суті
14 вересня, 14:30

У справі за позовом екс-депутата від СДП Дениса Поліщука проти ТВК закрили підготовче провадження.

Підготовче провадження за позовом екс-депутата Полтавської міськради від СДП Дениса Поліщука закрили.

Справу почнуть розглядати по суті.

Нагадаємо, Денис Поліщук судиться з територіальною виборчою комісією. Він намагається довести, що його позбавили депутатського мандата незаконно.

Цього разу лави в судовій залі були порожні — не з'явилися ані сторона відповідача, ані третя особа. Втім, засідання вирішили продовжити. Адвокатеса позивача Галина Марченко звернулася до суду з клопотанням залучити до справи у якості третьої особи Ольгу Сліпко. Хто це, вона пояснила так:

"Вона була членом ТВК на момент, коли приймалося нині оскаржуване рішення від 7 травня 2018 року. Вона може повідомити суд про обставини, чи її викликали на дане засідання, чи ні, тобто те, що відбувається в обсягах предмету доказування", — говорить представниця позивача.

Для вирішення цього питання колегія суддів відправилася до нарадчої кімнати, після чого головуючий Ігор Шевяков зачитав ухвалу.

"Викликати на засідання розгляду справи по суті у якості свідка Сліпко Ольгу Дмитрівну, попередивши її про кримінальну відповідальність за надання неправдивих показань та відмову від їх надання", — озвучив Шевяков.

Наступне засідання суд призначив на 27 вересня.

Лілія Пасічник, Сергій Чорномаз, Poltavske TV