У справі за позовом екоактивістів проти міськради залучили третю особу
14 вересня, 17:00

В окружному адмінсуді відбулося друге підготовче засідання за позовом екоактивістів до міськради. Відтепер інтереси останньої представлятиме новий адвокат. Він подав кілька клопотань щодо залучення до справи третіх осіб.

Друге підготовче засідання за позовом полтавського активіста Сергія Антоненка та громадської організації "Еколтава" відбулося в окружному адмінсуді. Вони вимагають від міськради вчинити дії щодо сортування, перероблення та припинення складування сміття на Макухівському сміттєзвалищі.

Цього разу у судовій залі нові обличчя. Відтепер інтереси міськради представлятиме ось цей чоловік — Анатолій Лисанець. Він подав кілька клопотань. Перше стосувалося залучення до справи третьої особи, а саме Полтавської облдержадміністрації, яка, за його словами, й має вирішувати питання щодо цього сміттєзвалища. Позивачі ж у свою чергу пообіцяли дещо змінити позовні вимоги.

Інше клопотання стосувалося залучення до справи у якості третьої особи депутата міськради Сергія Бутка, до якого із запитами звертався Антоненко. Чому саме його, Лисанець аргументував так:

"Ми вбачаємо, що у даному випадку депутат Бутко суперечив приписам Закону України про місцеве самоврядування, Конституції, присяги й діяв на користь осіб, які намагаються заволодіти майном, що належить територіальній громаді Полтави".

Екоактивіст — проти залучення депутата до справи

"Депутат Бутко надав мені офіційні запити, офіційні документи, які не заборонені законом. Якщо викликати, то давайте викликати й Олександра Мамая, мера міста, який очолює міськраду", — говорить Сергій Антоненко.

Це клопотання суддя Тетяна Канигіна наразі відхилила. Відповідач має його ще доопрацювати. А от ОДА у якості третьої особи долучила до справи. Наступне підготовче засідання відбудеться 25 вересня.

Лілія Пасічник, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV