На позачерговій сесії обговорили питання обрання секретаря Полтавської міськради
14 вересня, 18:19

Нагадаємо, до сесії міський голова Олександр Мамай наголошував, що Оксану Деркач незаконно звільнили з цієї посади. Попри це мер все ж назвав кандидатів, яких би він запропонував на вакантне місце. Це — Світлана Нестуля та Юліан Матвійчук.

За законом, саме мер має висувати кандидатури на посаду секретаря. Проте оскільки мера сьогодні звільнили, це право залишається за депутатами.

Голова фракції ВО "Свобода" Юліан Матвійчук повідомив, що голосуватиме за кандидатуру Олександра Шамоти.

"Жертвуючи своїми амбіціями, ми готові віддати свої голоси обраному більшістю депутатів міської ради депутату від фракції СДП — Олександру Шамоті. Поки не будуть проведені додаткові консультації, все, окрім недовіри міському голові й секретарю, фракція “Свобода” голосувати не буде", — наголосив Матвійчук.


Депутат від фракції "Самопоміч" Дмитро Сенчакович зазначив, що попередньо його кандидатуру висували від партії, однак потім сам Сенчакович вирішив "відступити".

Голова фракції БПП "Солідарність" Андрій Матковський запропонував кандидатуру Олександра Шамоти — голови міського осередку СДП.

Натомість Шамота заявив:

"Я розумію всю відповідальність яка лягає на мої плечі. Я вже 8 років депутат. Моє завдання на цій посаді — поєднати всіх депутатів не залежно від фракцій. Я запрошую до співпраці. Мої двері будуть завжди відкриті".


Поки що "за" — 23 підписи. Далі буде таємне голосування.

            

Анна Морозова, Poltavske.TV