"ТОП-10 подій тижня"
23 вересня, 15:00

У Полтаві обрали заступників міського голови, консервацію Кадетського корпусу відклали, полтавські водії перекривали трасу Київ — Харків. Про ці та інші найрезонансніші події цього тижня дивіться у підсумковому випуску.

16 років тому полтавка Таїсія Тулик позбулася наркотичної залежності. З того часу її життя кардинально змінилося. Як саме — жінка розповіла нашій знімальній групі.

На ремонт фасаду дитячого садка "Ластівка" планують витратити майже мільйон триста тисяч гривень.Виконавець робіт — ТОВ "Компанія Тоталбуд". За десять місяців існування вони отримали підрядів на 38 мільйонів гривень. Подробиці — далі.

Друге засідання у справі побиття полтавського журналіста Ярослава Журавля відбулося у Київському райсуді. Що цікавого було в судовій залі — дивіться в наступному відео.

Будівництво підземного паркінгу для екстреної медичної допомоги в Полтаві обійдеться у 80 мільйонів гривень.Хто ж та які саме роботи виконуватиме там — з'ясовував Сергій Нагорний.

Третій місяць судова справа щодо законності надання дозволів на кількадесят МАФів лишається в статусі підготовчої. На засідання постійно не з'являється Оксана Деркач, з якою й судяться, а тепер і підприємці — власники кіосків. Чим у результаті завершилося останнє засідання — дивіться далі.

Власниця МАФу, що на перетині вулиць Небесної Сотні та Стрітенської, написала скаргу на поліціянтів.Ті тижнем раніше визнали розміщення її кіоску незаконним. Що з цього приводу говорять правоохоронці — дізнавалася Анастасія Мацько.

У Полтаві в будинках на Деповській, 2 та 4 можуть відімкнути опалення. Чому так сталося та чи будуть люди з теплом, дивіться у нашому сюжеті.

Консервацію Кадетського корпусу відклали. Все — через банальну помилку в документації. Яку саме — розкаже Анна Морозова.

Полтавські водії вимагають відремонтувати дороги.19 вересня вони перекрили трасу Київ-Харків поблизу Супрунівки, аби керівники міста довели дороги Полтави до належного стану. Деталі з місця події повідомить Катерина Матієнко. 

Все нове — гарно забуте старе. У міській раді обрали чотирьох заступників міського голови. Троє з них уже перебували на цих посадах. Більше новин із сесійної зали — знають наші кореспонденти.

Більше новин шукайте на офіційному сайті, та наших спільнотах у Фейсбуці, Телеграмі та Інстаграмі.