Про головне. Новини дня за 10 жовтня
10 жовтня, 19:05

Головні події середи 10 жовтня – в сюжетах наших кореспондентів

В окружному адмінсуді завершили розгляд справи за позовом екс-заступника мера Михайла Шевченка. Згідно рішення суду, його звільнили незаконно та поновили на колишній роботі.

Упродовж тижня в Полтаві ще не увімкнуть опалення. Про це заявив профільний заступник мера. Та до нового сезону освітні заклади готові повністю, житловий сектор — на 98 відсотків.

Частину відділень Укрпошти у Полтаві закривають на ремонт. Людям тепер доведеться ходити до тих, які знаходяться поблизу. Про які адреси йде мова та скільки триватимуть роботи, дивіться у сюжеті.

Полтавцям показали план забудови території, де раніше був завод "Знамя". Споруду демонтували минулого року.

Тендер на утримання вулиць міста виграла харківська фірма, що займається ремонтом доріг. На роботи виділили 177 777522,96 гривні з коштів платників податків. З необхідних 64 одиниць техніки харків'яни мають тільки 11.

З Полтавської області на строкову службу відправили понад дві сотні чоловік. Ті, хто має вищу освіту, служитимуть рік, всі інші — на шість місяців більше.

Олексій Соболевський графік, який "консервує" історію Полтави в гравюрі та зберігає технологію віком понад п'ять сотень років.

Більше новин шукайте на нашому сайті та на сторінці "Полтавського громадського телебачення" у Фейсбуці.