Аварійні сходи стали проблемою для мешканців будинку на вулиці Шевченка
11 жовтня, 12:40

Сходи біля одного з під'їздів на вулиці Шевченка, 128 розсипаються вже понад три роки. Мешканці неодноразово зверталися в управління ЖКГ, але проблема й досі не вирішена

Надія Олександрівна, жителька будинку

"Я не можу там пройти, бо мені треба триматися за перило, а лівою рукою — за костиль, і все йду та трясусь, щоб палка не попала в оту дірку. А буває таке, що голова крутиться", — каже Надія Олександрівна.

Так про свої щоденні труднощі розповідає мешканка будинку на вулиці Шевченка, 128, Надія Олександрівна. Тут уже понад три роки неможливо користуватися сходами біля другого під'їзду. Вони розсипаються, а посередині навіть утворилася велика діра. Люди намагалися самостійно тримати їх у належному стані та латати, але це не допомогло. Потрібен капітальний ремонт. Кілька разів зверталися в управління житлово-комунального господарства, але отримують звідти тільки відписки.

Пенсіонерка Людмила Боровська впевнена: якщо не полагодити зараз, далі буде тільки гірше.

"Закінчується рік, уже скоро зима, осінь. Воно так розвалиться до весни, що ми взагалі не зможемо ходити. І поруччя самі зробили, був у нас один зварювальник. Усі такі ж пенсіонери ходять, за перило тримаючись. А як ходити, якщо тут небезпечно?" — бідкається Людмила Боровська

За роз'ясненнями йдемо до заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексія Чепурка. Запевняє: вже дав доручення ЖЕО-2, і зараз вони вивчають цю проблему.

"Якщо там дійсно буде потрібен капітальний ремонт, вони звернуться у ЖКГ. На наступний рік будуть закладені кошти, якщо депутати приймуть це рішення. Ми будемо їх переконувати і все зробимо", — обіцяє Чепурко.

А доки посадовці вирішують, виділяти кошти чи ні, люди продовжують щодня ризикувати здоров'ям.

Інна Оленич, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.