Книга полтавської письменниці може стати кращою в Україні
11 жовтня, 13:00

Дитячу книгу полтавської письменниці Тетяни Луньової подали на всеукраїнський конкурс "Краща книга України". Авторка говорить — це ініціатива видавництва з Києва.

Полтавська письменниця Тетяна Луньова почала писати твори ще у школі. Наразі у її доробку сім прозових видань. Одне з них — ось ця дитяча книга "Міські пригоди лісової шишки". Її подали на конкурс "Краща книга України-2018". За словами авторки, це — ініціатива столичних видавців.

"Власне, ця книга видана видавництвом "АВІАЗ". Мені дуже приємно, що вони вважають цю книгу достойною презентувати їхнє видавництво на цьому конкурсі", — говорить письменниця.

Участь у ньому, як і саму книгу, жінка називає результатом колективної праці.

"Це був текст, який писала я. Це, безумовно, дуже важливі ілюстрації, які робила Ольга Кузнєцова, і це оформлення самої книги, дизайну, публікації, яке безпосередньо робило саме видавництво", — зазначає письменниця.

Головні герої твору — соснова шишка та дівчинка, яка приїхала із міста до лісу. Разом вони переживають чимало пригод, розповідає авторка.

 "Шишка допомагає дівчинці в житті розв'язувати її питання, проблеми, стосунки із рідними, стосунки у школі також допомагає дівчинці зрозуміти як інтегруватися у суспільство", — каже Луньова.

Чи здобуде перемогу полтавка, стане відомо у грудні. Нині ж вона разом із видавництвом готує доповнене перевидання цієї ж книги.

Лілія Пасічник, Максим Страшко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.