На одній з вулиць Полтави обмежать рух через ремонт каналізації
11 жовтня, 15:40

Вулицю Шолом-Алейхема закриють на підйом через ремонт каналізації. Постійні провали зробили дорогу небезпечною для руху.

Найближчим часом дорогу на підйом по вулиці Шолом-Алейхема перекриють, від будинку №9 до будинку №63. Через зношену каналізаційну мережу асфальт тут провалюється просто на очах.

"Аварійно перекриваємо, змушені це робити. Патрульна поліція виїжджала з нами на місце і зробила висновок, що експлуатувати цю дорогу надалі небезпечно", — зазначив заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Піднятися в центр міста можна буде вулицями Монастирською, Нижньомлинською та Небесної Сотні. 

У "Полтававодоканалі" повідомили: зараз ведуться переговори з владою міста та області стосовно співфінансування ремонту каналізації.

"Проектно-кошторисна документація готується нашим підприємством, зараз вона на стадії завершення. Приблизна сума — від 30 до 40 мільйонів гривень з благоустроєм",— повідомляє Іван Мистюк, начальник служби каналізації КП "Полтававодоканал".

Загалом планують відновити 1500 метрів труби. Прокладати нову каналізаційну мережу почнуть після виготовлення всієї документації та надходження коштів.

Катерина Матієнко, Ярослав Журавльов, Дмитро Гонтаренко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.