Про головне. Новини дня за 22 жовтня
22 жовтня, 19:15

Головні події понеділка 22 жовтня – в сюжетах наших кореспондентів

Poltavske.TV влаштувало інспекцію торговельно-розважальних центрів Полтави, аби перевірити, наскільки швидко звідти можна евакуюватися у разі небезпеки. Першим став ТРЦ "Київ"

У Полтаві на вулиці Чураївни, 3\2 відкрили дитячий майданчик з інклюзивними елементами. За словами ініціаторки встановлення, такий майданчик — перший у місті.

Вихованку ДЮСШ №4 побила її тренерка з гімнастики. На тілі дівчинки — численні синці. Мама написала заяву в поліцію та прокуратуру.

Громадська організація "Центр соціально-економічних досліджень — Case Україна" провела дослідження щодо сплати податків. Охочі полтавці могли підрахувати суму, яку віддають державі.

У Полтаві для сонячних дітей влаштували фотосесію. Організували її самі ж батьки, з нагоди місячника розповсюдження інформації про синдром Дауна.

Найбільша в Україні колекція гир поповнилася. Син дворазового олімпійського чемпіона Леоніда Жаботинського приїхав до Полтави аби подарувати 32-кілограмову гирю свого батька Олегу Морозу.

На початку листопада полтавські кульові стрільці ДЮСШ №4 візьмуть участь у чемпіонаті України серед спортсменів 1998 року народження та молодше.


Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.