Підприємцям нагадали, коли з вулиці Соборності мають зникнути літні майданчики
23 жовтня, 20:45

Відкритий діалог у форматі "бізнес – влада" провели у Полтавській міськраді. Підприємцям показали проект реконструкції вулиці Соборності та нагадали строки демонтажу літніх майданчиків.

У сесійній залі Полтавської міськради зібралося чимало людей. Це, переважно, — підприємці, яких місцева влада запросила до діалогу.

У порядку денному — чотири питання. Одне з них — щодо реконструкції вулиці Соборності: від торгового центру "Злато місто" до Соборного майдану. Змінитися вона може вже навесні. Як саме — продемонстрував присутнім автор проекту Сергій Мурза.

Обговорили під час засідання й питання літніх майданчиків. Коли їх мають прибрати, підприємцям нагадав депутат міськради Вадим Ямщиков.

"За літніми майданчиками, вивісками, морозильними камерами ми просто втрачаємо наше місто, його обличчя. Тому я дуже прошу усіх без виключення підприємців до 1 листопада демонтувати літні майданчики".

На що підприємець Андрій Ушаков поцікавився:

"Ми приберемо, звісно, літні майданчики. Але питання — це буде вибірково чи всіх стосуватиметься, тому що ви знаєте, що у нас у місті є літні майданчики, які працюють і взимку?"

Утім Ямщиков запевнив: з такими власниками розриватимуть договір оренди.

Не оминули під час зустрічі й тему підготовки до новорічних свят. Головний архітектор міста Микола Шевельов зазначив: вимагати від підприємців однаково прикрашати свої заклади вони не будуть. Утім наголосив:

"Але з метою того, щоб заходи з прикрашання йшли в загальній концепції з оформленням вулиці й міської ялинки, ми просимо вас до співпраці".

Також у міськраді пообіцяли й надалі проводити подібні відкриті діалоги.

Лілія Пасічник, Максим Страшко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.