Жителям комунального будинку, який на балансі "Полтаваобленерго", відрізали тепло
09 листопада, 19:00

У п'яти квартирах у будинку №106 на вулиці Небесної Сотні не ввімкнули опалення. Він перебуває на балансі "Полтаваобленерго". Із останнім підприємством тепловики раніше мали договір. Однак несподівано його розірвали.

Це – будинок номер 106 на вулиці Небесної Сотні. Він на балансі "Полтаваобленерго". Тут з 18 жовтня у квартирах немає опалення. Про відключення жителів не попередили.

"Про те, що нам будуть обрізати батареї, ніхто нічого не казав", — пояснює Валерія Гавриш, яка проживає з двома дітьми в комунальній квартирі.

Сім'я Валерії ходить помешканням у теплому одязі та користується обігрівачем.

"Нам принесли документ про те, що "Обленерго" рекомендує укладати договір з "Теплоенерго". Коли ми прийшли в "Теплоенерго" укладати договір, повідомили, що підключати опалення категорично не будуть, тому що на цьому будинку великий борг", – продовжила пані Валерія.

Заступник гендиректора "Полтаватеплоенерго" пояснив:

"113 тисяч гривень був борг, але він ніяким чином не впливає на ситуацію, бо будуть укладені договори безпосередньо з мешканцями. Є інформація, що сьогодні договір укладає остання, п'ята, квартира, після чого буде відновлено теплопостачання будівлі", – розповів заступник генерального директора обласного комунального підприємства "Полтаватеплоенерго" Роман Кашин.

Ми надіслали інформаційний запит до "Полтаваобленерго" із питанням про борг та улагодження проблеми з опаленням. Протягом п'яти робочих днів – у визначений законом строк – відповідь нам не надали.

Анна Морозова, Дмитро Гонтаренко, Юрій Поденко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.