Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном (наживо)
21 квітня, 13:00

У Полтавській обласній раді відбувається засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Порядок денний
1. Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області. Іщенко Інна Сергіївна - директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації
2. Про звіт директора Комунальної установи Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель Брюханя Володимира Володимировича та погодження продовження терміну дії трудового контракту строком на 5 років.
3. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.
4. Про укладення трудових контрактів з керівниками суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір.
5. Про внесення змін до рішення другої сесії обласної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2016-2017 роки».
5.1. Про звернення депутата обласної ради Ляшка Руслана Віталійовича щодо внесення змін до Порядку використання коштів Фонду розвитку територій області.
6. Про обласну програму "Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки".
7. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки.
8. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки.
9. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки.
10. Про вдосконалення системи випуску соціально значущих видань у Полтавській області.
11. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. Розгляд заяв і звернень