У Полтаві судитимуть вбивцю матері
21 квітня, 13:25

Полтавський суд розгляне справу щодо жительки Лубен, яка під час сварки вбила матір.

Працівники прокуратури Полтавської області направили до Київського районного суду Полтави обвинувальний акт щодо жінки, яка вбила та розчленувала власну матір.

5 жовтня 2016 року 43-річна жителька Лубен посварилась зі своєю 70-річної матір’ю. Під час сварки вона вдарила літню жінку кухонним ножем у шию. Від отриманої травми мати померла.

Щоб приховати злочин, обвинувачена за допомогою ножа та молотка розрізала тіло на частини та сховала у різних частинах міста.

Через шість днів жінка заявила до поліції про зниклу матір. За тиждень місцева жителька  повідомила правоохоронцям про те, що діти знайшли голову людини неподалік лубенського автовокзалу.

Місця, де обвинувачена заховала інші частини тіла, жінка показала вже сама.

Як повідомила прес-служба прокуратури у Полтавській області, жінка раніше до кримінальної відповідальності не притягувалась, працювала. До матері переїхала із села після розлучення. Після переїзду в родині почались постійні сварки.

Лубенка знаходиться під вартою. Її обвинувачують у злочині, передбаченому ч. 1 ст. 115 ( вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.