Небезпечні балкони та тріщини – будинок на Стрітенській може бути аварійним
21 квітня, 14:57

Майже 19 років жителі будинку №33 на вулиці Стрітенська звертаються до комунальників та міської влади. Вони скаржаться на розкриття деформаційних швів у будинку та на аварійні балкони.

«Ми спочатку зверталися до ЖЕДу, потім нам говорили звертатися до управління ЖКГ, потім ми зверталися до місцевої влади. Нам перший раз просто цементом шов заштукатурили, але на цьому проблема не закінчується – тріщина прогресує», – розповідає Любов Літус, мешканка будинку.

«У березні минулого року ми з експертами, оглянувши фундамент, деформаційні шви на поверхах будинку, визначили стан будівлі, як незадовільний з тенденцією до аварійного стану. Щоб говорити про сьогоднішній стан, - треба піти туди з приладами. Ми це можемо зробити, але коли буде замовлення від когось. За власною ініціативою ми не можемо самі туди піти», – коментує ситуацію Микола Зоценко, доктор технічних наук, завідувач кафедри нафти і газу та геотехніки ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка.

Поспілкуватися з представниками управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міськради знову не вдалося.

Єдине, про що нам удалося дізнатися, це те, що будинок №33 на Стрітенській усе ж таки є в плані поточних ремонтів. Ця адреса вказана в Програмі розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2017 рік, яку затвердила міська рада 31 січня цього року.


Віталій Нестеренко, Артур Шибалов, Максим Страшко,  Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"