Полтавський актор Павло Васильєв розповів про театр студентам
17 травня, 16:39

Павло Васильєв завітав до обласної бібліотеки ім. Котляревського, аби поспілкуватися зі студентами музичного училища ім. Лисенка, розповісти свою історію акторського становлення, та поділитися секретами творчої майстерності.

«У нашій бібліотеці зустріч із акторами відбувається не вперше, оскільки ми започаткували цикл таких відвідин. У нас вже побували артисти полтавського театру – Тимофій Зінченко, Геннадій Продайко, а сьогодні завітав і Павло Васильєв. Цих людей об’єднує величезний талант, і те, що всі вони випускники музичного училища імені Лисенка. Молодь, котра приходить на такі зустрічі, бачить, яких висот кожен може досягти, як працювати над собою, готуватися до виступу та вживатися в роль. Наприкінці нашого спілкування усі охочі можуть прочитати діалог із актором, та випробувати свої сили. Звичайно, однією із задач таких зустрічей є популяризація нашого театрального мистецтва», - зазначила головний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Полтавського обласної бібліотеки імені Котляревського Лариса Лисенко.

Окрім полтавської сцени, Петро Васильєв побував майже у всіх областях України, та виїжджав із гастролями театру в Росію. У доробку актора понад 10 різних ролей. Найвідоміші з них - це Коров’єв із «Майстра та Маргарити», Лаврін із «Кайдашевої сім’ї», Степан із постановки «За двома зайцями», П’єро із вистави «Буратіно».

«Мій театральний шлях розпочався із самого дитинства, коли батьки відвели мене до «Малої академії мистецтв». Пізніше я здобув вищу освіту за фахом «Актор драматичного кіно та театру» в Харківському національному університеті мистецтв імені Котляревського. У театрі Гоголя я працюю з 2014 року. У моєму житті був період роботи і в дитячому театрі-студії Art Way. Ми їздили із трупою до дитячих садочків Полтави, Харкова, Донецька, Сум, де проводили лялькові вистави для малечі. Сьогодні я спробую донести думку, що потрібно займатися тією роботою, яка тобі цікава та лежить до душі», - коментує актор Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Гоголя Павло Васильєв.

20 травня Павло Васильєв із театром вирушає на гастролі до Херсона з «Оперою жебраків». На полтавській сцені актора можна буде побачити 28 травня на спектаклі «Майстер та Маргарита».

Анна Морозова, Максим Страшко, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"