Полтавському музею авіації та космонавтики виповнилося 30 років
19 травня, 13:28

Полтавському музею авіації та космонавтики ім. Юрія Кондратюка виповнилося 30 років. Із приводу ювілею (а також до Дня працівника музею) співробітників музею привітали музичним концертом та літературним виступом.

«У затишному дворі музею авіації та космонавтики зібралися друзі музею, аби привітати працівників з їх професійним святом та ювілеєм. Тут влаштували невеликий музичний концерт, а також завітала полтавська поетеса Юлія Бардіна, аби продемонструвати свою творчість», - зазначив завідувач Полтавського музею авіації та космонавтики Андрій Пушкарьов.

«Музей – це класна штука. У кожному місті, до якого ти приїжджаєш, є обов’язково цікавий музей. Музей імені Юрія Кондратюка, у дворі якого ми зібралися, особливий тим, що в Україні таких музеїв усього два - у нас і в Житомирі. Тому музей – це одна із візитних карток міста», - прокоментував вокаліст гурту «Аль-Кабір» Павло Москалюк.

«Нещодавно я дізнався, що в Полтаві є музей авіації та космонавтики, хоча я і виріс у цьому місті. Сьогодні я сходив на екскурсію, під час якої мені розповіли, хто такий Юрій Кондратюк, і я зрозумів, чому музей має ім’я цієї людини», - зазначив полтавець Андрій Зіньков.

Анна Морозова, Максим Страшко, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"