Після реконструкції будівля швидкої допомоги стане чотириповерховою та енергонезалежною
19 травня, 15:06

На реконструкцію Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, згідно з тендером, витратять майже дев'ять мільйонів гривень. Ці гроші підуть на добудову приміщення з ліфтом та зведення ще одного поверху.

«З'явилися нові структури, нові відділи, і тому виникла необхідність розширення», - пояснює Ірина Нікітіна, в.о. заступника головного лікаря станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Зі слів Тимофія Голбана, начальника управління капітального будівництва Полтавської облдержадміністрації, проектом реконструкції будівлі швидкої допомоги передбачено також встановлення сонячних батарей, що дозволить їй заощаджувати гроші.

«Після проведеної наради ми вирішили додатково на даху встановити сонячні батареї. Це допоможе зробити установу енергонезалежною, постійно працювати і економити кошти», – заявив Голбан.

Ірина Нікітіна також розповіла: вони працюють у звичайному режимі, попри незручності для персоналу.

«Створена оперативна диспетчерська служба. Виклики будуть прийматися сюди в диспетчерську від населення всієї області», – повідомила Ірина Нікітіна.

Роботи з реконструкції почалися в березні та мають закінчитися в серпні поточного року. Підрядником робіт є ТОВ ВКФ «СЕН».

Віталій Нестеренко, Роман Коба, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"