20 учнівських команд зіграли у футбльному турнірі на стадіоні "Ворскла"
19 травня, 16:25

240 учасників із 20 команд шкіл міста взяли участь у футбольних змаганнях на стадіоні "Ворскла" на честь річниці виграшу полтавської командою бронзових медалей в чемпіонаті України. Перемогла 30-та школа.

Діти, а не професійні футболісти кілька днів грали на газоні стадіону "Ворскла": 240 футболістів із 20 команд шкіл міста змагалися за перемогу в турнірі на честь річниці виграшу "Ворсклою" бронзових медалей вищої ліги України.

У дітей є можливість поспілкуватися з футболістами – і для них це свято. А у наших гравців взаємні емоції, тому що вони спілкуються і згадують, що колись були такими ж", – розповів головний тренер "Ворскли" Василь Сачко, який теж прийшов на фінальну гру.

У фіналі одна одній протистояли команди 13-ї та 30-ї шкіл. Вони подолали груповий етап, здобувши призові місця. Після групового раунду команди грали навиліт - аж до фіналу, котрий завершився з рахунком 1:1.

Серед глядачів фіналу була й головна команда "Ворскли" в повному складі. Колись і досвідчені футболісти брали участь у шкільних турнірах, але не настільки якісно організованих.

Володимир Чеснаков, капітан "Ворскли", згадує: "Якщо раніше тренувалися на таких собі полях, галявинах, то зараз умови створюються, щоб діти все ж розвивалися, і не лише в професійному плані, а й у людському. Дивилися на старших футболістів і спробували себе на якісному газоні центрального стадіону".

Після нічийного рахунку в фіналі за регламентом команди пробивали серію пенальті. З рахунком 3:1 перемогу здобула команда 30-ї школи.

Футболісти отримали медалі, кубки і подарунки від футболістів тренерів "Ворскли", а тренери - можливість зайвий раз показати своїм учням переваги спорту над звичним дозвіллям перед комп'ютером і з мобільним телефоном.

Дітям дуже сподобалося, були й емоції, і сльози... Крім того, що вони сидітимуть у своїх айпадах та комп'ютерах - хай краще бігають зі мною у футбол", - посміхається тренерка команди 30-ї школи Інна Дорошенко.

Завершився турнір спільним фотографуванням та роздачею автографів. Його організатори обіцяють проводити такі змагання щороку.

Євген Бриж, Роман Коба, Артур Шибалов, "Громадське ТБ. Полтава"