Метеочутливим людям від тиску треба вживати більше вітамінів
19 травня, 17:22

Цьогорічний травень характеризується різкими змінами температури повітря та атмосферного тиску. Такі зміни погано впливають на самопочуття багатьох людей, а особливо – літніх.

Людмила Степанівна скаржиться на біль в серці, зокрема – при зміні погоди. За допомогою й прийшла до лікаря

«Звісно, кожна людина в моєму віці відчуває погоду. Серце болить, тому й прийшла в поліклініку», – говорить жінка.

Лікарі ж твердять, що методів профілактики залежності від погоди – не так уже й багато.

«Методів профілактики метеочутливості людей не існує. Є лише загальноприйняті методи профілактики – це фізичне виховання, загартовування, вживання вітамінізованої їжі та вчасне звернення до сімейного лікаря», – пояснює Вадим Недоборенко, лікар-терапевт поліклінічного розділу 1-ї міської лікарні.

У Центрі екстреної медичної допомоги розповідають: метеозалежних людей – багато. Переважно це люди з хронічними хворобами.

«Особливо загострюються хронічні захворювання у весняно-осінній період, і це може призвести до екстрених ускладнень», – констатує Ірина Нікітіна, в.о. заступника головного лікаря станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Також, за твердженнями лікарів, найчастіше зміни погоди відчувають на собі люди, які ведуть малорухливий спосіб життя. А в останні роки таких людей більше. Це зумовлено поширенням комп’ютерів та сидячою роботою.

Віталій Нестеренко, Роман Коба, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"