Справа обвинуваченого в корупції екс-керівника ДАІ на завершальній стадії
16 червня, 17:15

Найближчим часом суд планує винести рішення у корупційній справі Петра Блажівського, колишнього керівника ДАІ в Полтавській області

В Октябрському районному суді відбулося засідання у справі Петра Блажівського, екс-керівника ДАІ Полтавщини. Його звинувачують у вимаганні та отриманні хабарів від підлеглих. Нині він перебуває в розшуку, тому суд вирішив розглядати справу без його участі.

На сьогоднішнє засідання не з'явився останній свідок, якого мають допитати. Це працівник УСБУ в Полтавській області Віталій Бакало. "Він повідомив, що вчора був задіяний в оперативних заходах і зазначив, що вони можуть продовжитись і сьогодні", – повідомив прокурор. На засіданні прокурор Віталій Бойко клопотав долучити до справи певні матеріали, зокрема, ті, що доводять наявність в обвинуваченого майна.

За його словами, напередодні затримання, у грудні 2014 року, Блажівський зняв свою заробітну платню, яку він не знімав із травня, а саме – 75 тисяч гривень. Адвокат обвинуваченого Григорій Фелоненко наголосив на тому, що ці документи не стосуються справи.

Суддя Октябрського райсуду Віталій Микитенко приєднав документи та повідомив про те, що розгляд справи Петра Блажівського на завершальній стадії: "Наступне засідання відбудеться 16 серпня о 14:00. І сторонам бути готовими до можливого закінчення судового розгляду".

Тож найближчим часом суд має винести остаточне рішення у справі обвинуваченого в корупції Петра Блажівського.

Ольга Дудка, Роман Коба, Артур Шибалов, "Громадське ТБ. Полтава"