Найцікавіше, що ви могли пропустити. Огляд подій тижня
18 червня, 10:15

Сесія міської ради, суди над підозрюваним у різанині біля арки на Соборності, 27 та колишнім керівником ДАІ Полтавщини, масова загибель бджіл під Полтавою, день донора: про це та інше – в огляді найголовніших подій тижня.

Цього тижня відбулася сесія Полтавської міської ради. На ній депутати розглянули понад 80 питань. А от скандальні питання про розміщення житлового будинку поблизу Кадетського корпусу та будівництва автостоянки поряд із Прирічним парком зняли з розгляду. Більше знає Діана Лагута.

Першого заступника міського голови Михайла Шевченка намагалися зняти з посади. Але голосів опозиційних депутатів для того не вистачило. Слухали прихильників і супротивників чиновника наші журналісти.

Підозрюваний у різанині біля арки Анатолій Прядко вже на волі. Нині в апеляційному суді прокуратура намагається скасувати це рішення. Детальніше - в сюжеті.

Лише один полтавський виш потрапив до п'ятдесяти кращих ВНЗ країни. Це — стоматологічна академія. Віталій Нестеренко поспілкувався з ректорами навчальних закладів та дізнався їхню думку стосовно вказаного рейтингу.

Аби вміли не тільки лікувати, але й запобігати ситуаціям, після яких люди потребуватимуть медичного втручання. Лікарів учили, як розпізнати вибухівку та не допустити теракту. За навчаннями спостерігала Анна Морозова.

Здають власну кров, чим допомагають іншим. У день донора наша знімальна група поспілкувалась із чоловіком, який аж 59 разів ставав донором для інших.

У Полтавському районі зафіксували масові випадки отруєння бджіл. Тепер пасічники взагалі залишаться без меду. Анна Морозова побувала у кількох селах під Полтавою і розслідувала ситуацію.

Що потрібно робити, аби запобігти сонячним ударам? Як надавати першу медичну допомогу після них? Наші журналісти поспілкувались із лікарем-педіатром і дізналися, що робити, коли перегрівся на сонечку.


Це були головні події цього тижня.