У Полтаві відбулася виставка для батьків
19 червня, 17:27

У міському будинку культури провели виставку "День мами та дитини-2017" для молодих батьків та дітей від народження до 10 років.

У Полтаві відбулася виставка для батьків та всіх охочих, хто прагне більше дізнатися про розвиток дитини. Такого характеру захід у Полтаві проходить вперше.

У виставці брали участь більше 30 фірм, які рекламували свої товари та послуги, призначені для майбутніх мам та їхніх малюків. Паралельно для батьків проводили цікаві лекції. Усього обговорили 10 важливих тем. Метою такого заходу є розширення уявлень батьків про виховання малюків.

"У Полтаві немає подібного заходу, а він вкрай необхідний. Через те, що діти - це дуже важливо. Як ми бачимо, не всі дуже добре орієнтуються в тому, що є для розвитку, виховання, здоров'я дітей важливим", – розповів Віктор Чубенко, організатор виставки.

Відвідувачі виставки могли безкоштовно отримати консультації від спеціалістів та записатися до них на прийом. Як говорять гості виставки, це унікальна можливість дізнатися про те, чого немає в широкому доступі.

"Записалися на конференцію і не пожалкували, що на ній були. Дізналися про правильне мовлення малюків і що потрібно робити в подальшому вихованні. Бо зараз діти шкідливі та вредні, а в інтернеті, на жаль, все не знайдеш", говорить мама.

Окремо для дітей працювала анімаційна зона, де маленькі відвідувачі могли весело провести час, не заважаючи батькам. Для гостей заходу працювала безкоштовна фотозона, де всі охочі могли зробити фото на пам'ять. Також для відвідувачів щогодини проводили розіграші з пам'ятними призами.

Катя Матієнко, Артур Шибалов, "Громадське ТБ. Полтава"