На Полтавщині діти з аутизмом вперше оздоровлюються в таборі з іншими дітьми
02 серпня, 15:45

На Полтавщині до дитячого табору приїхали відпочивати та займатися діти з аутизмом.

Вісім дітлахів із аутизмом привезли оздоровлювати до дитячого табору “Джерело”, що знаходиться в Клюсівці Новосанжарського району.

“Ми привезли із собою спеціалістів, які займаються з дітьми. Кожного дня малеча отримує індивідуальні заняття із логопедії, групові заняття, музичні”, – розповіла психолог, яка займається проблемами аутизму в дітей Альона Колос.

Маленькому Антону подобається різна техніка. Коли до табору завітала знімальна група, хлопчина швидко підбіг до камери та почав вивчати прилади роботи журналіста та оператора. Дітки з аутизмом долучаються й до загальних заходів табору “Джерело”, що допомагає малечі соціалізуватися.

“Ми ставили казку “Ріпка”. Все чудово вийшло. Нашим дітям дуже сподобалося, як і дітям, які живуть у таборі”, – продовжила Альона Колос.

Керівництво табору провело бесіди, аби діти правильно сприйняли нових гостей “Джерела”. Дітлахам із аутизмом спочатку було важко налаштуватися на нові умови та оточення.


Якщо така профілактика роботи з дітками-аутистами спрацює, то наступного року керівництво табору “Джерело” знову влаштує подібне, але вже на довший термін.

Анна Морозова, Роман Коба, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"

"LOAD BANNERS". Banners are not found