"LOAD BANNERS". Banners are not found
На Полтавщині діти з аутизмом вперше оздоровлюються в таборі з іншими дітьми
02 серпня, 15:45

На Полтавщині до дитячого табору приїхали відпочивати та займатися діти з аутизмом.

Вісім дітлахів із аутизмом привезли оздоровлювати до дитячого табору “Джерело”, що знаходиться в Клюсівці Новосанжарського району.

“Ми привезли із собою спеціалістів, які займаються з дітьми. Кожного дня малеча отримує індивідуальні заняття із логопедії, групові заняття, музичні”, – розповіла психолог, яка займається проблемами аутизму в дітей Альона Колос.

Маленькому Антону подобається різна техніка. Коли до табору завітала знімальна група, хлопчина швидко підбіг до камери та почав вивчати прилади роботи журналіста та оператора. Дітки з аутизмом долучаються й до загальних заходів табору “Джерело”, що допомагає малечі соціалізуватися.

“Ми ставили казку “Ріпка”. Все чудово вийшло. Нашим дітям дуже сподобалося, як і дітям, які живуть у таборі”, – продовжила Альона Колос.

Керівництво табору провело бесіди, аби діти правильно сприйняли нових гостей “Джерела”. Дітлахам із аутизмом спочатку було важко налаштуватися на нові умови та оточення.


Якщо така профілактика роботи з дітками-аутистами спрацює, то наступного року керівництво табору “Джерело” знову влаштує подібне, але вже на довший термін.

Анна Морозова, Роман Коба, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"