На пляжі у Полтаві сталася стрілянина: є поранені та загиблий
10 серпня, 23:45

У Полтаві, на пляжі Подільського району, сталася бійка зі стріляниною. Одна людина внаслідок травм померла, декілька отримали важкі поранення.

Увечері 10 серпня на пляжі мікрорайону Дублянщина, що біля 22-ї школи, сталася стрілянина. У ході стрілянини важкі поранення отримали троє осіб, серед них – дитина, яка була згодом госпіталізована. Один чоловік із постраждалих у ході конфлікту невдовзі помер. Унаслідок стрілянини та бійки поранення середнього та легкого ступеня отримали ще декілька відпочивальників. На місце події приїхали декілька екіпажів патрульної поліції та дві карети швидкої.

фото: Громадське ТБ. Полтава

Очевидці розповіли, що конфлікт спричинив відпочивальник, який підійшов до бармена у кафе, котре тримають батько і син Олександр та Роман Марченко. Після нетривалої суперечки відпочивальник вийшов із кафе та одразу повернувся з 15-ма хлопцями, які були озброєні.

фото: Громадське ТБ. Полтава

"З того боку вони прилетіли і почали лупасити тут всіх – відпочивальників, дітей, усіх поспіль. Була стрілянина, і вони були вже із каменями, трощили тут все, кидали їх на намети і на людей. Уже не на господаря, не на бармена, а на людей. Господаря кафе забрали "швидкою", його били меблями та битами. А син його оборонявся", – розповів Геннадій, місцевий житель.

Зі слів очевидців, стріляли із дробовика та травматичних пістолетів.

фото: Громадське ТБ. Полтава

"Бійка перетворилася на криваве місиво, – сказала працівниця кафе Валентина. – Чую, що петарди начебто розриваються. Я – бігом сюди. І вже я побачила, як тут уже всі побиті. Усі у крові".


фото: Сергія Колодія

На даний момент, за інформацією, наданою Романом Грішиним, який виконує обов'язки керівника прес-служби національної поліції Полтавської області, особа, яка вчинила стрілянину, затримана. Наразі щодо цієї особи проводиться необхідна перевірка та опитування в ході відкриття кримінальної справи. Більше інформації буде відомо зранку.


Ксенія Малік

"LOAD BANNERS". Banners are not found