Новини дня за 11 серпня
11 серпня, 19:22

Головні події 11 серпня – у сюжетах наших кореспондентів.

Один застрелений та кілька поранених – на пляжі в Полтаві сталася збройна сутичка. Група молодиків та власники кафе щось не поділили і схопилися за зброю. З місця події – репортаж Ксенії Малік.

Наступного дня стало відомо, що загиблий – спортсмен, боєць змішаних єдиноборств, а його вбивця – у лікарні, жорстоко побитий, і знаходиться під наглядом поліції. Нові деталі знову з'ясовувала Ксенія Малік.

Училися боротися проти злих ультрас. Правоохоронці кількох відомств на стадіоні "Ворскла" вчилися, як боротися з агресивними вболівальниками. Деталі – в нашому сюжеті.

Аварія на жвавому перехресті! На перетині Європейської та Раїси Кириченко – якраз там, де працює світлофор, на який скаржилися полтавці – сталася аварія. Дві автівки зіштовхнулися лоб у лоб, а на місці аварії побувала Діана Лагута.

Кількадесят бажань за годину мають нагоду загадати полтавці у ніч проти неділі. На цей час припадає пік метеорного дощу ПерсеЇди – у нічному небі можна спостерігати зорепад.

Самогонний апарат, котрому вже 350 років, передали до Краєзнавчого музею. Понад те: навіть збираються реставрувати. Унікальний експонат бачили наші кореспонденти.

Мікромагія – у Полтаві. Фокусник зачаровує своїми трюками, котрі намагалася розгадати Діана Лагута.

Про ці та інші події дивіться у випуску новин за 11 серпня