Правоохоронці вчилися "битися" з футбольними ультрас
11 серпня, 20:38

На стадіоні "Ворскла" представники кількох правоохоронних відомств провели навчання з ліквідації сутичок із ультрас та поведінки в екстремальних ситуаціях.

Це – відпрацювання заворушень на стадіоні "Ворскла". Агресивні фанати намагаються влаштувати сутички з поліцією на вході на сектори, а та намагається їх зупинити.

Таким чином 150 спецпризначенців, кінологів, вибухотехніків, стюардів на стадіоні, патрульних, нацгвардійців, СБУшників, рятувальників та медиків відпрацьовують реальні ситуації, аби краще підтримувати порядок.

"Були проведені заняття із супроводу футбольних фанатів на стадіон та діям в екстремальних ситуаціях", – пояснив Денис Захарченко, заступник начальника поліції Полтавщини.

Спершу кінологи перевірили сектори, потім, за легендою, туди почали запускати вболівальників та фанатів.

"Ви культурні вболівальники, а це будуть так звані ультрас", – інструктує підлеглих Денис Захарченко.

Ті, кого поліціянт іменує "так званими ультрас", за ідеєю організаторів навчань, влаштовують спробу прорватися на сектори. Але поліція не пропускає.

У підсумку навчань правоохоронці "перемогли": локалізували конфлікт, не допустили бійки, вивели призвідників. Так само збираються діяти і під час справжніх заворушень, якщо вони, звісно, стануться.

Євген Бриж, Артур Шибалов,  "Громадське ТБ. Полтава"