Брати Капранови вперше презентують нову книгу саме в Полтаві
07 вересня, 14:53

Брати Капранови завітали до Полтави з новою книгою про Майдан. Полтава стала найпершим містом, де Дмитро і Віталій презентують свою останню творчу роботу.

До Полтави завітали письменники Дмитро та Віталій Капранови. Із собою брати привезли нову книгу "Майдан. Таємні файли".

"Спробували відновити картину всього Майдану: що відбувалося на сцені, за сценою, на Майдані, в інших містах, які були переговори з Януковичем, яка була там зброя, як він фінансувався, що таке Автомайдан? Усі ці таємничі питання, про які ми чули, але точно не знаємо, ми вирішили висвітлити шляхом журналістського розслідування", – зауважив Дмитро Капранов.

Полтава стала першим містом, де творчий тандем Капранових презентує свою останню роботу.

"Насправді великою мірою все вирішувалося саме тут. Саме взяття обласних адміністрацій людьми вирішило питання революції. У Києві вже потім перемогли, коли перемогли тут. Саме тому логічно, що ми починаємо, презентацію в місті, де революція насправді перемогла і спричинила перемогу в Києві", – розповідає Віталій Капранов.

У книзі автори не зациклюються на історії Майдану лише в Києві. Для свого розслідування опитали 19 свідків, які могли б розказати правду, решту правди знайдуть самі читачі – для цього залишили пусті сторінки в кінці книги.

Завідувач полтавської бібліотеки №4 Ганна Панюта розповіла, що зібрали для читачів усі книги братів Капранових.

"Ми їх запросили, щоб читачі познайомилися саме з новою книгою, тому що прихильників їхньої творчості в нашій бібліотеці вже дуже багато", – розповіла пані Ганна.

Студент Роман Максимчук прийшов, щоб познайомитися з відомими братами. Хлопець захоплюється їхньою творчістю уже п'ять років.

"Найбільше мені сподобалася книжка публіцистичних статей "Закон братів Капранових". Цікаво було б, аби вони ще написали щось подібне", – гадає Роман.

Письменники розповіли, що мають безліч творчих планів. Далі вирушають до Дніпра та Хмельницького, щоб провести літературні сцени до Дня міста.

Діана Лагута, Максим Страшко, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"