Автокран на 180 тонн з'явився у рятівників Полтавщини
13 вересня, 17:50

У рятівників Полтавської області з'явився новий автокран, який може підняти 180 тонн на 70 метрів угору.

На Полтавщині розпочали святкувати День рятівника, який щороку відзначають 17 вересня. Цьогоріч за традицією нагородили найкращих у цій професії. Також у ДСНС-ників з'явилися сучасні засоби для порятунку. Так, новий автокран рятівників може підніматися на 70 метрів угору. Ця всюдихідна машина може піднімати 180 тонн. А використовуватимуть її у нафтогазовому комплексі аварійно-рятувального загону спецпризначення Полтавщини. До цього автокран такої потужності був лише в рятувальників Дніпропетровської області.

“Нам дарують важку техніку коштом Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Також нам вручать спецодяг для бойових підрозділів Полтави й Полтавської області”, – розповіла начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Полтавській області Світлана Рибалко.

Узагалі в області – близько 30 підрозділів з надзвичайних ситуацій. В області – понад дві тисячі рятувальників, а в Полтаві ж несуть службу з порятунку приблизно 300.


Діана Лагута, Максим Страшко, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"