Поліціянти-посадовці вимагали хабар у директора господарського товариства
12 жовтня, 12:30

На Полтавщині на хабарі затримали начальника, заступника та начальника сектору одного з відділів поліції.

11 жовтня після одержання неправомірної вигоди затримали начальника, заступника та начальника сектору одного з відділів поліції ГУ НП у Полтавській області.

За інформацією прес-служби прокуратури Полтавської області, з початку серпня цього року до одного з господарських товариств Лубенського району неодноразово приїздили поліціянти, які блокували техніку, зупиняли порубку дерев, унеможливлювали постачання клієнтам обробленої деревини та іншими способами перешкоджали господарській діяльності.

Начальник відділу поліції та його заступник висунули вимогу керівнику товариства надати оброблену деревину на майже 40 тисяч грн для подальшої “співпраці” з поліцією. Вимогу задовольнили частково, після чого одержали нову – перерахувати на банківський рахунок 20 тисяч грн, а пізніше наступну – передати деревину твердої породи на майже 12 тисяч грн.

Після одержання першої партії деревини на майже 4 тисячі грн, правоохоронців затримали.

Їм готують повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу України та вирішують питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тривання під вартою.

Ольга Семенко

фото: прес-служба прокуратури Полтавської області