У підземному переході знову травмувалася людина
12 жовтня, 20:33

Через ремонтні роботи, які проводять у підземному переході, жінка опинилася у лікарні.

Близько дев'ятої ранку в підземному переході біля Головпоштампту травмувалася жінка. За словами продавчині квітів, причиною стала яма від вирваної плитки.

"Я вже побачила, як її підняли. Я подала стільчик, щоб її посадили. Я так зрозуміла, вона провалилася он туди, он лежить плитка. То вона туди, скоріш за все, впала", — розповідає Зоя Олександрівна, очевидиця події.

Через падіння жінка отримала травми, в тому числі і розсічене обличчя. Залишки крові можна було побачити на підлозі.

"У неї на переніссі, тут, розріз, кутом таким. Ми надавали допомогу їй, серветками надали першу допомогу. Завели тоді її сюди. Викликали швидку. Потім приїхали з роботи і забрали її", — продовжує Зоя Олександрівна, очевидиця події.

Ремонтні роботи у цьому переході тривають з початку серпня. За цей час травмувалося уже троє людей, в тому числі і дитина, твердить продавчиня квітів. За її словами, люди скаржаться, що через огорожу зовсім не зручно ходити, тим паче вранці, коли переходом користується найбільше людей. Особливу небезпеку являє цей перехід для людей з особливими потребами.

"Ось я ходжу на протезі. Я взагалі йду і здригаюся. Ну я ж не одна така. Багато людей, а дітей скільки ходить. Звузили цей прохід, що далі нікуди", — скаржиться Людмила, яка працює у переході.

"Ну звичайно, я на трьох ногах, мені добре. А хто на двох ногах, тому гірше. Можна впасти. А ремонт? Який то ремонт? Я не знаю, що воно таке і скільки буде тривати", — обурюється Костянтин, який пересувається з паличкою.

Чиновники ж, які мають контролювати перебіг такого ремонту, запевняють: до кінця року все має скінчитися.

"Згідно з договором між підрядником та замовником, роботи до кінця року повинні завершитися. Замовник постійно, скажімо так, намагається прискорити. Він знаходиться у постійному діалозі з підрядником. Так, я знаю про цю проблему", — прокоментував ситуацію Андрій Лямін, заступник міського голови з питань ЖКГ.

Замовником робіт виступає управління житлово-комунального господарства. Підрядник – ТОВ "Інтехсервіс", з яким угоду уклали лише 30 серпня.

Анна Роздолянська, Роман Коба, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"