Через неремонтований тротуар на Пушкіна перехожі кладуть дерев'яні місточки
14 листопада, 11:00

Тротуар на вулиці Пушкіна залило водою – поряд дитячий садочок, часто люди вимушені обходити дорогу до зупинки громадського транспорту іншим шляхом.

Негода перетворила тротуар біля будинку 88 на вулиці Пушкіна на смугу перешкод. Тут щодня ходить багато людей, таку дорогу долають школярі та батьки дітей, адже поруч – дитячий садочок. Тетяна Штаферун живе поряд і завжди ходить цим тротуаром.

"Чудово в лапках. Це жах якийсь, я не знаю, що наш Мамай собі думає", – говорить Тетяна Штаферун.

Бідкаються і школярі.

"Коли дощ, то тут надзвичайно брудно. Я навіть інколи обходжу, це забирає більше часу, але що ж робити. Ця ділянка далеко від дороги, тому про неї ніхто не знає, ніхто не ремонтує", – такої думки школярка Олеся Квіта.

Працівниця садочка бідкається, що і вихователі, і батьки звертають увагу на величезні калюжі, проте нічого не можуть зробити, адже тротуар належить не їм. Для бодай якогось комфорту поклали ось такий місточок.

"За цю доріжку відповідає місто. Так, це ми поклали "тропинку", щоб батьки хоч якось..." – говорить жінка.

У профільному управлінні не надали точної інформації про те, коли ж востаннє ремонтували цей тротуар. Щодо покращення якості тротуару – обійшлися відпискою про те, що розглянуть можливість включити вулицю Пушкіна до переліку об'єктів, що потребують ремонту. Однак коли це станеться – невідомо.

Діана Лагута, Максим Страшко, Анастасія Болдар, “Громадське ТБ. Полтава”