Двох полтавських підприємців убили заради “Volkswagen Touareg” – прокуратура
14 листопада, 12:55

У вбивстві двох полтавських підприємців обвинувачують двох жителів області.

Двох жителів Полтавщини обвинувачують у вбивстві полтавських підприємців Юрія Безніщенка та Алли Вітряк. Одному з них 37 років, іншому – 34, обох раніше притягали до кримінальної відповідальності за корисливі злочини.

За інформацією прес-служби прокуратури Полтавської області, підприємці стали жертвами заздалегідь спланованого розбійного нападу, вчиненого з метою заволодіння автівкою престижної марки.

2016 року один зі зловмисників вбив їх з пістолета, а потім, разом зі спільником, закопав тіла у лісопосадці неподалік Гутирівки Полтавського району. Після цього чоловіки привласнили 3 000 доларів США, золоті прикраси орієнтовною вартістю майже 19 000 грн та автомобіль “Volkswagen Touareg”.

У червні цього року в будинку матері одного з обвинувачених знайшли розукомплектовані частини автомобіля, що належав Безніщенку. Після цього чоловік вказав місце, де закопав убитих. Пізніше правоохоронці затримали і другого фігуранта справи.

Одного зі зловмисників обвинувачують у злочинах, передбачених п. 1 та п. 6 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох осіб з корисливих мотивів), ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, що завдало великої матеріальної шкоди), ч. 1 ст. 263 (придбання, зберігання, носіння вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. Іншого – за ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, що завдало великої матеріальної шкоди), ч. 1 ст. 396 (заздалегідь не обіцяне приховування особливо тяжкого злочину) Кримінального кодексу України.

Справу розглядатиме Полтавський районний суд.

Ольга Семенко

фото: versii.if.ua, прес-служба прокуратури Полтавської області