У Полтаві нові сміттєві контейнери поки що не купуватимуть
14 листопада, 15:45

Львівська фірма, яка виграла тендер на постачання 300 нових сміттєвих контейнерів у Полтаві, не оформила вчасно документацію та втратила перемогу в тендері.

На початку вересня полтавське КАТП-1628 оголосило тендер на закупівлю 300 нових контейнерів для сміття. Готові були заплатити за них три мільйони гривень. Нещодавно і переможця визначили – львівську фірму. Однак та – прогавила тендер.
 
"Були порушені умови тендерної документації законодавства "Про зовнішні закупівлі". Не були подані документи, які були потрібні в тендерній документації", – зазначив відповідальний за тендерні закупівлі у КАТП-1628 Олександр Теслюк.

Конкретної відповіді про те, чи буде повторний тендер, ми не отримали.

 "Я думаю, можливо. А що робити?" – прокоментував Олександр Теслюк.

Закупити контейнери мали до 31 грудня 2017 року. Тендер виграло ТОВ "ЕКО-Львів" з пропозицією 2 мільйони 600 тисяч гривень. Проте фірма не встигла оформити документи, через що втратила перемогу.

"Це припало якраз на вихідні дні. У нас не вийшло подати всі довідки, які потрібно подати переможцю, і ми втратили той тендер", – пояснила керівник із економічних питань ТОВ "ЕКО-Львів" Олеся Гайовишин.

Тож чи будуть нові сміттєві контейнери у місті – поки що невідомо.Анна Морозова, Галина Бут, "Громадське ТБ. Полтава"