СДП уже через суд намагається таки відкликати свого депутата
14 листопада, 20:00

"Ми не можемо перевірити підписи виборців за відкликання Поліщука", – заявляли у міській виборчій комісії. А СДП оскаржило такі дії у суді, що зобов'язав ТВК таки розглянути відкликання.

Дениса Поліщука, депутата міської ради, намагаються позбавити мандату, й ця гучна справа вже дійшла до суду. Колишні однопартійці Поліщука з СДП у суді оскаржили рішення міської виборчої комісії, що раніше припинила ініціативу відкликання.

"Міська комісія виборча проявила свою бездіяльність, не змогла перевірити належним чином ті підписи, що були зібрані ініціативою групою щодо відкликання депутата міської ради Дениса Поліщука, – зауважив представник ініціативної групи з відкликання Поліщука Олександр Кісільов. – Полтавці зібрали близько двох тисяч підписів".

На думку представників Соціал-демократичної партії, міська виборча комісія ухилялася від прийняття рішення про відкликання. Однак у комісії це заперечують: мовляв, не змогли порахувати підписи виборців, які голосували за відкликання.

"Виборча комісія зобов'язана перевірити не менше 10% підписів із залученням правоохоронних органів. На наше звернення до Національної поліції – фактично нам відмовили у цьому. І тому виборча комісія не змогла встановити загальну кількість підписів виборців", – сказав голова Полтавської міської виборчої комісії Михайло Козиренко.

Утім, окружний адміністративний суд підтримав позов СДПшників й зобов'язав міську виборчу комісію виконати перевірку підписів належним чином.

Ксенія Малік, Максим Страшко, Юрій Поденко, "Громадське ТБ. Полтава"