Міжнародний фестиваль документалістики прибув до Полтави
21 листопада, 18:00

Уже вдесяте до Полтавщини примандрував міжнародний фестиваль документалістики "Docudays UA". Полтавцям безкоштовно показуватимуть найкращі зразки документального кіно про права людини з усього світу.

До Полтави прибув мандрівний фестиваль документального кіно "Docudays UA". Підвищити розуміння прав людини – основна мета фестивалю. Саме в обласній бібліотеці імені Котляревського відбувався перший цьогорічний показ на Полтавщині.

"Сьогодні тут ми будемо дивитися фільм для і про підлітків, який зняли в Нідерландах. Він має назву "Рок-н-рольники", – розповіла модераторка фестивалю в Полтаві Олександра Волакова.

Цю стрічку назвали кращим дитячим фільмом у Нідерландах, саме тому його обрали для юних полтавців.

"Цей фільм присвячений трьом друзям, які грають психоделічний рок. Показано, як музика зближує цих дітей, допомагає їм вирішувати їхні психологічні проблеми, виходити з депресії", – зауважила координаторка центру європейської інформації бібліотеки Лариса Лисенко.

На показ фільму запросили студентів професійного ліцею транспорту та учнів ліцею №1 імені Котляревського. На Полтавщину фестиваль завітав уже вдесяте, а до 10 грудня міжнародне документальне кіно мандруватиме різними містами області.

Діана Лагута, Максим Страшко, Анастасія Болдар, “Громадське ТБ. Полтава”