"Територію Майдану" обіцяють реалізувати вже навесні
06 грудня, 17:00

ГО "City lab" підписала договір з департаментом будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА про розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію території навколо ОДА з увічненням подій Революції Гідності.

Нове оформлення площі перед ОДА переходить із розряду ідей у реальність. Громадська організація "City lab", за проектом якої буде реконструйовано територію перед облдержадміністрацією, уклала угоду з департаментом будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА про розробку проектно-кошторисної документації. Голова організації Дмитро Козиренко розповідає про наступний етап майбутньої реконструкції території з увічненням подій Революції Гідності.

"До Нового року перед нами стоїть задача розробити уточнений, ескізний проект, який враховує критичні зауваження експертів... і також в якійсь мірі переосмислити концепцію. Уже новий продукт, я думаю, ми зможемо показати в січні", – розповідає Дмитро Козиренко.

Також молодий архітектор додав, що вже навесні буде новий проект. "Якщо все піде за графіком, не буде ніяких затягувань зі сторони замовника, з нашої сторони як виконавця, то фінальна версія проекту, вже завершення, має бути до кінця квітня 2018 року", – говорить Дмитро Козиренко.

Нагадаємо, всеукраїнський відкритий архітектурно-художній конкурсу на визначення кращого концептуального проекту відкритого громадського простору "Територія Майдану" в Полтаві відбувся торік. За результатами журі та інтернет-голосування його переможцем став проект ГО "City lab".

Лілія Пасічник, Роман Коба, Анастасія Болдар, "Полтавське ТБ"