Чемпіон світу з боксу зустрівся з полтавськими школярами
06 грудня, 21:00

Боксер із Полтави Олександр Хижняк завітав до Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1, аби розповісти про свої спортивні досягнення та що треба для того, аби досягти своєї мети.

Вихованці Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 поспішають зайняти місця у актовій залі. Сьогодні до них на зустріч завітав чемпіон світу з боксу на прізвисько "Полтавський танк" – Олександр Хижняк.

Після вступного слова ведучих мікрофон бере до рук і сам Олександр. Говорить: попри насичений графік, подібні зустрічі зі школярами проводить часто, та додає, чому саме.

"Дуже люблю такі зустрічі, багато спілкуюся з підростаючим поколінням, з підлітками. Саме цей період, на мою думку, найважливіший і знаковий у формуванні справжнього майбутнього, вашого майбутнього", – стверджує Олександр Хижняк.

Під час зустрічі чемпіон розповів присутнім про спортивні досягнення, родину та навчання та продемонстрував свої нагороди і відеоролик з кращими моментами своїх поєдинків. Також боксер побажав школярам працювати над собою та брати приклад з інших.

"Вам хочу побажати, дійсно, брати приклад не тільки в мені, а в інших людях, чемпіонах світу, чемпіонах своєї справи. Розвивайтеся!" – закликає спортсмен.

Кожен із вихованців школи мав нагоду особисто запитати у Олександра те, що найбільше цікавило. Таких виявилося чимало. Серед них і шестикласник Владислав Вишняков. Хлопчик говорить: за планом його клас мав бути в цей час на уроці, але візит відомого чемпіона до школи — вони не могли це пропустити.

"Нас не пускали, ми мали на уроці сидіти і ми відпросилися класом, у завуча, Ольги Василівни, і вона нас відпустила", – розповідає шестикласник Владислав.

На згадку про зустріч з полтавським боксером школярі мали нагоди отримати постери з його фото та автографом.

Лілія Пасічник, Олег Демиденко, Галина Бут, "Полтавське ТБ"