Струков проти НАЗК: голова Октябрського суду оскаржує дії антикорупціонерів
06 грудня, 18:00

Голова Октябрського райсуду Олександр Струков судиться з НАЗК. Останнє хоче притягти його до відповідальності за порушення закону про запобігання корупції. Сам Струков на суд не прийшов.

У Полтавському окружному адміністративному суді відбулося перше підготовче засідання щодо позову голови Октябрського райсуду Олександра Струкова до Національного агентства з питань запобігання корупції. Він хоче скасувати рішення НАЗК про притягнення його до відповідальності Вищою радою правосуддя. Там вважають, що він порушив закон про запобігання корупції, коли конфліктував із суддею Ларисою Гольник.

"Оскільки Національне агентство з питань запобігання корупції прийшло до висновку про те, що голова Октябрського суду порушував мої права як викривача корупційного злочину. Те, що він оформлював мені прогули, а також видав мені негативну характеристику", – прокоментувала суддя Октябрського районного суду Лариса Гольник.

Сам суддя вважає такі дії протиправними. Тому й подав позов до суду про скасування рішення НАЗК. Однак сам до суду не з'явився. А адвокат Струкова Борис Семенко прокоментувати позов Струкова відмовився.

Ксенія Малік, Роман Коба, Максим Страшко, "Полтавське ТБ"