У будинку на Вавілова місяць не працює ліфт. Хто ремонтуватиме?
07 грудня, 14:00

У одному з під'їздів на вулиці Вавілова 13/42 місяць не працює ліфт. У комунальному підприємстві "Ремліфт" кажуть, займаються лише технічним обслуговуванням. За ремонт відповідає управління ЖКГ.

Це третій під'їзд дев'ятиповерхового будинку на вулиці Вавілова, 13/42. Тут уже з місяць не працює ліфт, і місцеві жителі – жаліються.

"У мене онуку, наприклад, три роки. Доводиться кожного разу тягати пішки дитину вгору. Я й сама після інфаркту", – розповідає Людмила Євтушенко, яка живе на восьмому поверсі.

А молода мама Вікторія кожного дня підіймає візочок із дитиною сходами на третій поверх. Каже вже зверталася до КП "Ремліфт" щодо ремонту.

"Я туди ходила неодноразово, підіймалася на другий поверх із візком. Що там немає можливості піднятися – що в нас у будинку. А важко піднімати дитину, візок та пакет із продуктами", – невдоволено розповідає жінка, заїжджаючи із візочком до під'їзду.

До цього ліфт також ламався, розповідає житель п'ятого поверху Микола Дергалюк.

"Їду, а він дрижить. Я собі думаю: ну це вже "капець". Вже два-три рази доводилося застрягати в ньому, і сидів по дві години", – бідкається 70-річний чоловік.

У "Ремліфті" пояснюють: вони займаються лише технічним обслуговуванням. За ремонт відповідає управління житлово-комунального господарства. Також додають: ліфт на Вавілова не працює, бо там перегорів двигун.

"Управління прийняло ремонт, тоді мені передають ліфт і я його тільки обслуговую. Новий двигун коштує від 25 тисяч гривень. Ремонт коштує приблизно 10 тисяч", – пояснює керівник КП "Ремліфт" Володимир Хмельницький.

Аби дізнатися, коли ж запрацює ліфт, звертаємося до заступника мера Андрія Ляміна.

"Замовник ремонту – управління житлово-комунального господарства. Ліфт знаходиться на офіційному ремонті. Обладнання замовлено, тому скоро все буде відновлено", – пояснив чиновник.

Тож, за словами Андрія Ляміна, ліфт на Вавілова незабаром запрацює. Але в Полтаві є ще близько 50 ліфтів, які потребують ремонту.

Анна Морозова, Роман Коба, Максим Страшко, Юрій Поденко, "Полтавське ТБ"