"LOAD BANNERS". Banners are not found
Поділили на двох: Головко "загорівся" футболом, а Пісоцькому "скинув" хокей
26 грудня, 11:58

Після того, як голова Полтавської ОДА Валерій Головко очолив щойно створену Федерацію футболу Полтавщини, обласною громадською організацією "Федерація хокею Полтавської області" замість нього керуватиме його заступник Андрій Пісоцький.

Валерія Головка обрали головою нової громадської організації "Громадська спілка "Федерація футболу Полтавщини". Її створили на тій же установчій конференції, де і обирали керівника. Тепер у футболі області – двовладдя, адже існує ще і Федерація футболу Полтавської області, яку ніхто не ліквідовував і яку очолює Олександр Кудацький.

Найцікавіше те, що Валерій Головко вже очолював іншу спортивну організацію під назвою Полтавська обласна громадська організація "Федерація хокею Полтавської області".

Саме за пропозицією цієї громадської організації більшість депутатів Полтавської міськради та міський голова Олександр Мамай дозволили розробляти план території у Прирічковому парку для спорудження Льодового палацу.

Однак на установчих зборах вже Федерації футболу Полтавщини Головко заявив, що вже не є головою Федерації хокею. Дійсно, за даними сервісу "YouControl", з 19 грудня Головко не значиться керівником цієї організації. Натомість новим керманичем записаний Андрій Пісоцький – перший заступник голови ОДА...