У підземному переході на Соборності поновився ремонт
10 січня, 18:00

Ремонт одиного виходу підземного переходу на вулиці Соборності майже завершили. Підрядник ТОВ "Інтехсервіс", яка і займається ремонтом зазначив, 10-11 січня ділянку приберуть від сміття та будівельних матеріалів.

В підземному переході, що ремонтують на вулиці Соборності, поклали нову гранітну плитку та відновили сходинки. Проте будівельні матеріали та огорожа – досі на місці.

Представник підрядника ТОВ "Інтехсервіс", яке займається ремонтом, пояснив: відкриють один вихід із переходу вже скоро.

"Сьогодні-завтра ми планували все відкрити. Потрібно ще все тут замести, привести в нормальний людський стан. Потім перекриємо наступний вихід і будемо працювати далі", – зазначив Сергій Мірошніченко, працівник ТОВ "Інтехсервіс", яке виграло тендер на ремонт.

Але у цій частині підземного переходу ще немає поручнів. За словами представника підрядника, їх – як і свіжевстановлені решітки зливоприймачів – вкрали.

"Це ж якось треба було відривати. Для цього величезну силу потрібно мати. До того ж коли це робили – гуркіт точно був", – додав обурено Мірошніченко, вказуючи на дірки зливоприймачів, які зараз перекривають дерев'яні дошки.

А поки дехто користується іншим розбитим входом, а частина перехожих продирається через будівельні огорожі. Нагадаємо, на ремонт двох підземних переходів на вулиці Соборності та Шевченка виділили 2 мільйони 850 тисяч гривень.

Анна Морозова, Роман Коба, Юрій Поденко, "Poltava.TV"