Пенсіонери в багатоповерхівці вже чотири місяці живуть без ліфту
12 січня, 13:00

У будинку номер 74 на вулиці Київське Шосе близько чотирьох місяців не працює ліфт, і може простояти й до кінця 2018 року.

Ці бабусі та дідусь уже ладні влаштовувати мітинг, бо у їхній дев'ятиповерхівці на вулиці Київське Шосе, 74 майже чотири місяці не працює ліфт.

"Важко. Ви розумієте, у мене на двох ногах операції. У мене чоловік у візку. Я, бувало, завезу його у ліфт, а внизу хтось допоможе спуститися з тих трьох сходинок", – розповідає пенсіонерка Валентина Кальянова, яка проживає на шостому поверсі.

Жителі під'їзду зверталися і до "Ремліфту", і до інформаційної служби 15-80, що в міській раді, але точної відповіді, чому ліфт не працює і що з ним робити – не отримали.

"Онучка до мене приїжджала, теж ніжками топала. У під'їзді живе багато інвалідів, і всі ось так спускаються кожного дня", – скаржиться жителька Тамара Макаренко.

Керівник КП "Ремліфт" каже: про стан ліфту у цьому будинку знає, але не їхнє підприємство займається проблемою.

"Їм новий ліфт ставлять, і зараз йде узгодження про його реєстрацію", – пояснює телефоном Володимир Хмельницький.

На капітальний ремонт ліфтів у житлових будинках на 2018 рік із бюджету виділили 50 мільйонів гривень. У переліку ліфтів та систем диспетчеризації на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт (модернізація), експертне обстеження, проведення державної експертизи з послідуючим виконанням робіт адреса Київське Шосе, 74 є, але конкретних дат виконання робіт не вказали.

"Коли вийде проект по кожному об'єкту – буде замовлятися окремий проект, і коли проектна організація зробить проект і буде експертний висновок, лише тоді ми зможемо говорити про якісь терміни", – зазначив телефоном заступник мера з питань житлово-комунального господарства Андрій Лямін, чий підпис стоїть під документом.

Конкретних строків чиновник не вказав, лише пояснив, що все це будуть робити протягом 2018 року. А людям в будинку 74 на вулиці Київське Шосе доведеться лише сподіватися на дотримання обіцянок.

Анна Морозова, Максим Страшко, Галина Бут, "Poltava.TV"