Габаритно-ваговий контроль авто тепер виконуватимуть три мобільні лабораторії
12 січня, 13:10

Державна служба України з безпеки на транспорті передала Управлінню Укртрансбезпеки в області ключі від трьох мобільних лабораторій з габаритно-ваговим контролем.

Автомобілі були придбані за кошти країн ЄС у рамках підтримки транспортної стратегії. Ціна кожного з них – 1 мільйон 400 тисяч гривень. Ці лабораторії допоможуть інспекторам контролювати дотримання перевізниками габаритно-вагових обмежень, запобігаючи руйнуванню доріг перевантаженим транспортом.

Таких машин – 78 в усій Україні. Лабораторії мультифункціональні. Вони автономні, здатні виконувати свою роботу на будь-якій ділянці дороги.

Всередині є два робочих місця для інспекторів та два для водіїв, розповідає В'ячеслав Дідківський, заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті:

"По Україні ми рівномірно розподіляли автівки між регіонами. Здебільшого, 90 відсотків регіонів отримали по три вантажівки. Є регіони, які отримали п'ять, але вони найбільш навантажені в цьому плані, наприклад Одеса. Вручати лабораторії почали нещодавно, тиждень тому. Взагалі тендерні процедури проходили два роки. Близько 108 мільйонів коштували всі 78 лабораторій", – зазначив перший заступник, який приїхав із Києва до Полтави для вручення ключів та документів від машин.


Анна Морозова, "Poltava TV"