Управління містобудування розділило Полтаву на 11 окремих зон
12 січня, 20:00

Для містобудівної діяльності управління архітектури розділило Полтаву на 11 зон, кожна з яких має своє призначення та обмеження.

Це – мапа Полтави. Вона розфарбована різними кольорами, кожен із яких означає окрему зону: червоний колір – громадська зона, жовта – житлова, ландшафтно-рекреаційна – зелена тощо. Усього таких зон – одинадцять. Розділили місто таким чином для того, щоб визначити: що можна робити у межах кожної території.

"Із практичної точки зору це необхідно для надання містобудівних умов і обмежень, для надання планувальних обмежень на земельних ділянках", – зазначив начальник управління з питань містобудування та архітектури Полтавської міської ради Микола Шевельов.

Зонування у Полтаві роблять не вперше. Попереднє розробляли на основі генерального плану міста 1999 року, а за цей час з'явилося багато нових вулиць та забудов, тому і потрібне нове зонування.

"2012 року був затверджений генеральний план, який діє зараз, і відповідно до нього була розпочата робота щодо плану зонування території", – продовжив Микола Шевельов.

Микола Шевельов стверджує: цей генеральний план міста досі актуальний. Однак у детальний план зонування ще будуть внесені зміни, тому його й презентували представникам управлінь та відділів міськвиконкому, депутатам та громаді.

Анна Морозова, Роман Коба, Анастасія Болдар, "Poltava.TV"