Новини дня за 12 січня
12 січня, 19:07

Головні події п`ятниці 12 січня – в сюжетах наших кореспондентів

Будинок на Небесної сотні перетворився на смітник, натомість у ньому ще прописано 17 людей. Але у міськвиконкомі досі не виділяють їм нове житло, попри позов прокуратури та рішення Вищого адміністративного суду України щодо бездіяльності міської ради.

У полтавському районному секторі державної міграційної служби України люди змушені довго чекати своєї черги, аби отримати паспорт. Паралельно отримують і закордонний, і внутрішній.

Квартирантку виселили з оселі, викинувши всі речі прямо на дитячий майданчик. Господарка вважає, що вчинила правильно. А от юристи вважають такий вчинок протиправним.

Собак, що жили на зупинці Браїлки, отруїли невідомі. Люди, які доглядали тварин, впевнені: чотирилапих убили ліками проти туберкульозу, що дуже небезпечні для собак.

Контролювати вагу вантажівок на дорогах області будуть за допомогою мобільних лабораторій габаритно-вагового контролю. Три нові автівки передали для використання управлінню Укртансбезпеки області.

Для містобудівної діяльності управління архітектури розділило Полтаву на 11 зон, кожна з яких має своє призначення та обмеження.

Більше новин шукайте на нашому сайті та на сторінці "Полтавського громадського телебачення" у Фейсбуці.